Gerçek Zamanlı

3D Çevrimiçi Ortamda Tasarımlarınızı Değerlendirin

Dünyanın her yerinden tasarımınızı kontrol edin , beğenin , değiştirin , gözlemleyin .

High House İç Mekan  Tasarımı & Simülasyonu

Basitçe

Basitçe söylemek gerekirse, kullanıcılar  bir ekranda evinin iç yada dış mekan görüntüsünü, gerçekten deneyimleme ve onunla etkileşim kurma şansı elde ediyor. Yani kelimenin tam anlamıyla her şeyi, her yerde ve her zaman deneyimlemeyi mümkün kılıyor.

Rakipsiz Bir Teknoloji

Mimari ve İç Tasarım söz konusu olduğunda kaşif Simülasyonun faydaları sonsuzdur. Tasarımcı ne kadar yetenekli olursa olsun veya planlar ne kadar doğru olursa olsun. Bu fikri , sektörün dışından birine iletmek hala zor olabiliyor. Kaşif Simülasyonu işte burada devreye giriyor. Eski güzel planların ve hatta 3D modellerin aksine, Simülasyon teknolojisi tamamen sürükleyicidir. Bir bakıma, taslaklarda olanı, gerçeğe dönüştürüyoruz. Mekanın gerçek hayatta nasıl görüneceğine, hissedeceğine ve işleyeceğine dair çok daha doğru ve anlaşılması kolay bir sunum sunar, böylece müşteri daha bilinçli bir karar verebilir

Şimdiye kadar almak istediğiniz evin mimari detayını örnek dairelerden yada maketlerden gözlemleyebiliyorduk. Artık Terra Amata Mimarlıkla birlikte örnek dairelere yada maketlere dudak uçaklatan paralar harcamayıp , daha çok şeçeneğe ulaşabiliyorsunuz. Nasıl mı ?

High House İç Mekan Simülasyonu Özellikleri

  • Etkileşimli Kat Planı ( Konumuzu Plan Üzerinde Gösteren & Gitmek İstediğiniz Bölüme Sizleri Kolayca Götürebilen Kat Planları)
  • Obje ve Malzeme Değişimi ( Masaları , Koltukları vb. şeyleri Başka Bir Ürünle Değiştirebilirsiniz .Aynı Zamanda Fayansları , Döşeme yada Duvarların Materyallerini de Değiştirebilirsiniz )
  • Tasarım / Renk Şemaları (Mimarin Belirlediği 2 Farklı Tasarım Şeması . Bu Şekilde Kullanıcı Herşeyi Değiştirmek Zorunda Kalmaz )
  • Drone ve İnsan Modu ( İnsan Ölçeğinde Gezinebilir yada Drone Modu ile Havada Süzülebilirsiniz )
  • Film (dizi) Oynatıcı
  • Klavye / Fare / Oyun Denetleyicisi
  • VR Arayüz
  • İç Mekan Simülasyonlarına Geçiş (Kullanıcılar Odaları, Restaurantı  yada Otel Girişi gibi iç mekan simülasyonlarına kolayca ulaşabilir)

Related Posts

Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.*