Dicle İş Merkezi

Nehir gibidir insan, sadece yüzeysel bilinir ; derinliklerinde ne saklar , ne fırtınalar kopar söylemez . Sadece sessizce akar ve gider .

Mevlana

Cro - Magnon'un Büyük Nehri

Dicle İş Merkezi , içerdekilerin dışarı bakmasına ve sokakta meydana gelen aktivite ve hareketi hissetmesine izin veren bir üçgen” görevi gören üçgen bir şekil hakimdir. Aynı cam “üçgen” aracılığıyla, iç atriyum kendisini sokaktan geçenlere binanın genel ortamına entrika çağırarak sunar. Her katta, insanların kapalı ofisleri, açık plan iş istasyonlarını ve hatta açık avlu içinde yer alan bir çalışma alanını seçebilecekleri açık erişimli çalışma alanları mevcuttur.

Dicle

HERKESİ CANLANDIRAN Bİ ALAN

Dicle İş Merkezinin “daha verimli, sağlıklı ve rahat bir çalışma ortamı” yaratma amacı, hem iç hem de dış mekanlarda yeşilliklerin kullanılmasında kendini göstermektedir. Binadaki ortak alanlar, yeşilliklerin düzenlenmesi ve çeşitli taş formlardan oluşan oturma yerleri ile doğa ile bağlantı kuruyor. “Yeşil eğlence alanları” herkese “canlandırıcı bir alan” sağlayan çok çeşitli aroma ve renklere sahiptir: çalışanlar, ziyaretçiler ve misafirler.

İş Merkezi

Ofis

Dijital Satış

Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.*