Aziz Sancar Kulesi

DNA ONARIMI

Aziz Sancar Kulesi Emin Çelik tarafından tasarladın .Tasarım, DNA’nın çift ​​sarmal şekline benzer esnek bir yapı formu ile karşılaştı . Bu muhtemelen binanın birbirini saran iki şeridi yansıtmasının nedenidir: bireylerin, gerçek nesillerin ve dijital nesiller ile birbirine bağlanmasını sembolize eder.

Gerçek Evrenin

Dijital Evren ile Birleşme Anı12 Mayıs 2019

Cro – Magnon Finans Merkezinin başyapıtı ve hiç kuşkusuz en gözde olanıdır Aziz Sancar Kulesi . 2 evrenin birleşimi olarak da adlandırılır . Gerçek evrenimiz ile dijital evrenimizin sınır kapısı simgesi olarak gösterilir . Finans Merkezinde bütün karakterlerin görebileceği şekilde konumlandırılmış . Aziz Sancar Kulesinin cephesi, çeşitli durumlar ve kutlamalar için kullanılabilecek dijital ekranlarla kaplanacak ve kulenin Cro-Magnon topluluk etkinliklerinin kalbindeki rolünü daha da güçlendirecek.

BİR DİJİTAL DEVRİM

CRO-MAGNON

Cro-Magnon Şehri dijital bir şehirdir . Bu şehirde üniversite , kütüphane , müze , sergi alanları , finans merkezi ve daha bir çok olanak bulunmaktadır . Her ne kadar dijital bir dünya olsa da sürdürülebilir bir dünya yaratmak istedik ve bu şehrin planları halka açıklayarak gelecek şehirlerimizi nasıl kurmalıyız öğretmek istedik . Aziz Sancar Kulesi bunun bir örneği olarak tasarladık .

Related Posts

Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.*