Atlas House İç Mekan  Tasarımı & Simülasyonu

Basitçe

Basitçe söylemek gerekirse, kullanıcılar  bir ekranda evinin iç yada dış mekan görüntüsünü, gerçekten deneyimleme ve onunla etkileşim kurma şansı elde ediyor. Yani kelimenin tam anlamıyla her şeyi, her yerde ve her zaman deneyimlemeyi mümkün kılıyor.

Rakipsiz Bir Teknoloji

Mimari ve İç Tasarım söz konusu olduğunda kaşif Simülasyonun faydaları sonsuzdur. Tasarımcı ne kadar yetenekli olursa olsun veya planlar ne kadar doğru olursa olsun. Bu fikri , sektörün dışından birine iletmek hala zor olabiliyor. Kaşif Simülasyonu işte burada devreye giriyor. Eski güzel planların ve hatta 3D modellerin aksine, Simülasyon teknolojisi tamamen sürükleyicidir. Bir bakıma, taslaklarda olanı, gerçeğe dönüştürüyoruz. Mekanın gerçek hayatta nasıl görüneceğine, hissedeceğine ve işleyeceğine dair çok daha doğru ve anlaşılması kolay bir sunum sunar, böylece müşteri daha bilinçli bir karar verebilir

Gerçek Zamanlı

3D Çevrimiçi Ortamda Evinizi Deneyimleyin

Eskiden Mimarlar tasarlar belki birkaç 3D görsel gösterir ve sizler belki biraz bişeyler anlayabilirsiniz . Bu teknoloji ile birlikte tasarlayan da sizsiniz , hayal edende .

Atlas House

Mimari ve İç Tasarım söz konusu olduğunda kaşif Simülasyonun faydaları sonsuzdur. Tasarımcı ne kadar yetenekli olursa olsun veya planlar ne kadar doğru olursa olsun. Bu fikri , sektörün dışından birine iletmek hala zor olabiliyor. Kaşif Simülasyonu işte burada devreye giriyor. Eski güzel planların ve hatta 3D modellerin aksine, Simülasyon teknolojisi tamamen sürükleyicidir. Bir bakıma, taslaklarda olanı, gerçeğe dönüştürüyoruz. Mekanın gerçek hayatta nasıl görüneceğine, hissedeceğine ve işleyeceğine dair çok daha doğru ve anlaşılması kolay bir sunum sunar, böylece müşteri daha bilinçli bir karar verebilir.

İç Tasarımda Söz Hakkı

  • Obje ve malzeme değişimi.
  • Tasarım / Renk şemaları.
  • Drone ve İnsan Modu
  • Aydınlatma veya düzenler için pişmiş senaryolar.
  • Etkileşimli kat planı.
  • Film (dizi) oynatıcı
  • klavye / fare / oyun denetleyicisi.
  • VR tarzı arayüz. 

Related Posts

Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.*